Delfi horoskoop

30.03.2017
Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Olete täna ülivõimekas ning suuteline oma saatust muutma. Soodustatud on intellektuaalne tegevus. Mõistate oma unikaalsust ja erilisi võimeid.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Tänased planeediseisud muudavad teid nostalgiliseks ning emotsionaalseks. Võimalik, et tunnete vajadust helistada mõnele vanale tuttavale.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Täna olge valmis muudatusteks ja samas ka vanadest asjadest loobumiseks. Võimalik, et kohtute uute inimestega ning võõrandute vanadest tuttavatest.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Teil on potentsiaal loovaks ja edukaks eluviisiks. Olete valmis riskima, et mõista oma tegelikke võimeid. Võimalikud probleemid võimukandjatega.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna võib juhtuda, et asjaajamistel kohtate takistusi. Teie plaanid võivad ootamatult muutuda tänu mõnele ettearvamatule inimesele, kes teiega "mängib".
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Teie enesehinnang tõuseb ning muutute tavalisest julgemaks. Samas kipute oma tunnete väljaelamisel teiste suhtes veidi agressiivseks muutuma.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Probleeme valmistavad elektriseadmed ja tehnika. Peaksite olema tähelepanelik ka liikluses ja reisiplaani kavandamisel. Täna tehtud vead annavad hiljem tunda.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Tunnete täna seiklushimu ning soovi teha midagi ebatavalist. Tänu sellele soovile tõenäoliselt tõmbategi omale ligi vastavaid olukordi. Vältige riskimist.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Võimalik, et leiate omale täna palju uusi tuttavaid. Samas kipute ise veidi pealiskaudne olema, võite sellega mõne oma kaaslase tundeid riivata.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna peaksite väga rangelt kinni pidama oma lubadustest sest on oht, et saladused tulevad päevavalgele ja illusioonid, mida teistele olete loonud, purunevad.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Ettevaatust uute suhetega. Võimalik, et puutute kokku isikuga, kes püüab teid ebasiiraste komplimentidega lõksu meelitada ja teie pealt kasu lõigata
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Olete täna kinnisem ja endassetõmbunum, kui tavaliselt. Samas on hea päev tegeleda mingit sorti intellektuaalse tegevusega. Teie mõistus otsib rakendust.