Delfi horoskoop

27.02.2017
Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tunnete ennast üksikuna. Arvate ekslikult, et teil on vähe sõpru, kes teid väärikalt hindavad ja teie eest hoolitsevad. Hinnake olemasolevat!
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Olete täna veidi pinges. Tunnete tuleviku ees rahutust ja ebakindlust. Hea päev filosoofilistel teemadel mõtisklemiseks ja mediteerimiseks.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tunnete täna ootamatut energialainet ja motivatsiooni paremini ning efektiivsemalt tegutseda. Innustage ka teisi enda ümber, nii innustute veelgi enam!
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Iga mõistlik pingutus toob teile täna märkimisväärset edu. Püüdke vältida liigset domineerimist ja pealetükkivust. Arvestage kaaslaste soovidega.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Olete täna kergemini haavuv, kui tavaliselt. Kipute otsima rünnakut ka sealt, kus seda tegelikult ei tule. Oht hinnata olukorda ebaadekvaatselt.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Teie jaoks hakkab nüüd tähtsat rolli mängima eelkõige praktilisus. Püüate leida võimaluse, kuidas seda oma elus rakendada. Soodne koristamiseks, inventuuriks.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Hea päev tegeleda kõige ilusa ja kunstipärasega. Võimalik, et tunnete soovi suunata oma energia ja tähelepanu partnerile. Tõenäoline armumine.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Olete täna seltskondlikum, kui tavaliselt. Eneselegi ootamatult võite avastada end kellelegi südant puistamas. Hea aeg ebaselgete suhete klaarimiseks.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Olete iseendas nüüd nii kindel, et see võib teile lausa saatuslikuks saada. Püüdke enne tegutsemist ikka asjad korralikult läbi ka mõelda.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna on hea päev viia lõpule pooleli jäänud asju ning lahendada ebaselgeid suhteid. Võimalik, et teie tervise nõrgad kohad annavad ennast tunda.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Võimalik, et peate täna tagantjärele korrigeerima oma hooletusest tehtud möödapanemisi. Nüüd tulevad avalikkuse ette saladused, mida olete maha vaikinud.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kipute täna kõikvõimalikke väikseimaidki ebameeldivusi üle dramatiseerima. Olete tavalisest emotsionaalsem ning võite enesehaletsusse langeda.