Delfi horoskoop

23.05.2017
Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kipute täna olema pahuksis ühiskonnaga ja oma ametlike kohustustega. Parema meelega läheksite lihtsalt eemale oma argipäevastest tegemistest.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Nüüd elavnevad teie suhted sugulaste ja perekonnaga. Võimalik, et keegi pöördub teie poole sooviga teid siiralt aidata ja toetada. Võtke see rõõmuga vastu!
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Suurenevad ettekujutlusvõime ning emotsioonid. Oht võtta südamesse asju, mis teid isiklikult ei puudutagi. Tegelege millegi meeldiva ja lihtsaga.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kipute täna kõike liiga mõistusega võtma. Olete küll tavalisest ratsionaalsem ja arukam, kuid samas jääte oma tegemistes kuivaks. Rohkem loomingulisust!
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna võivad tekkida probleemid koostöö tegemisel. Inimesed, kellest teie plaanid sõltuvad, veavad alt ja ise olete ka rohkem hajevil, kui tavaliselt.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Tunnete soovi seigelda. Võimalik, et teil tekib täna romantiline suhe mõne välismaalasega, kellega olete algselt tutvunud hoopis muul eesmärgil.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Täna kerkivad päevakorda teie lähedaste inimestega seotud probleemid. Võimalik, et teilt palutakse nii materiaalset kui vaimset toetust.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Tunnetate eneses pakatavat elurõõmu ja energiat. Teie algatusvõime tahab nüüd kindlasti rakendamist. Hea aeg koostöö tegemiseks ja pidutsemiseks.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Teid ootab lõdvestav ja romatiline õhtupoolik. Kui teil on kunagi olnud plaan limusiin rentida, siis täna on õige päev seda teha. Lihtsalt võtke asi käsile.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Aeg likvideerida vanu võlgu ja lahendada ebaselgeid suhteid. Olete sirgjooneline ning suudate hoida vestlust konkreetsel teemal. Usaldage intuitsiooni!
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna on hea päev tegeleda oma tervisega. Kui teil otseselt midagi viga polegi, siis oleks soovitav teha profülaktilisi protseduure, ennetamaks haigusi.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Täna ei taha asjad hästi alluda teie kontrollile. Võimalikud segadused ja üksteise valestimõistmine. Jätke tähtsate otsuste tegemine kellegi teise hoolde.