Delfi horoskoop

23.06.2017
Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Peate tähtsaks teistele meele järele olemist, kuid püüdke vältida lubaduste andmist, mida teil hiljem raske täita on. Jääge enda ja teiste vastu ausaks.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Võite täna pisiasjade pärast segadusse sattuda. Liigsest konservatiivsusest tulenevalt on teil teiste inimestega raske koostööd teha. Hea päev suurpuhastuseks.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Sündmused võivad võtta ootamatu pöörde ning kontrolli alt väljuda. Kaldute illusiooni, võimalik ebaedu äriasjades. Ebasoodne aeg reisimiseks.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Olete väga terava taibuga ja suudate leida lahenduse keskmisest kiiremini. Naudite, et olete võistlejatest kavalam. Oht liigselt ärrituda.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna võib juhtuda, et teid süüdistatakse milleski sellises, milles te tegelikult süüdi pole. Võtke asja rahulikult ja suhelge inimestega avameelselt!
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Täna võite sattuda ootamatult seltskonda, kuhu teid otseselt kutsutud pole. Olge valmis äkilisteks plaani muutmisteks või reisile minemiseks.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Täna võib osutuda peamiseks komistuskiviks teie jaoks tahtejõu puudumine. Ärge ennast vägisi sundima hakake, püüdke leida tegevus, mis teile meeldiks.
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Tunnetate täna oma ümber elektrilist õhkkonda. See haarab ka teid, mille tulemusel võite hakata väga ootamatult ja impulsiivselt käituma.
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Tänane päev tuleb teie jaoks tõenäoliselt rahulik ja meeldiv. Te ei otsi teiste inimestega eriti kontakti ning eelistate veeta aega oma kodus.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Tänane päev võib teile tuua põnevaid vahejuhtumeid, mis meenutavad positiivseid lapsepõlvemälestusi. Muututegi täna lapsemeelsemaks ja rõõmsamaks!
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Tänu teie kõrgendatud teähelepanelikkusele võivad täna nii mõnedki siiani salajaseks jäänud asjad päevavalgele tulla. Suudate eristada olulisi detaile.
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Olete kiire mõttelennuga. Võimalik, et tunnete optimistlikku soovi maailma paremaks muuta, kuid oma tegemistes jääte pealiskaudseks ning hooletuks.