Delfi horoskoop

26.04.2017
Jäär Jäär (21. märts - 20. aprill)
Otsite täna mugavust ja heaolu. Suhtlemisel jääte pigem kuulajaks pooleks ning oma tegemistes kipute olema laisk. Tegelege millegi loomingulisega.
Sõnn Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna alustatud ettevõtmised toovad edu. Mõjute enesekindla ning usaldusväärsena. Võimalus leida uusi tuttavaid, mõnest võib saada teile hea sõber.
Kaksikud Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Saate täna kerge vaevaga hakkama ka ebamugavate tegemistega. Suudate oma kaaslased panna uskuma oma ideedesse ja oskate rääkida väga veenvalt.
Vähk Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna peaksite püüdma olla oma ettevõtmistes võimalikult täpne ning rahulik. Teil võib tulla tegemist salakavalate ja ettearvamatute inimestega.
Lõvi Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna võivad tekkida probleemid, mis seotud tehnikaga. Sinna alla käivad ka transpordivahendid. Samuti kipute ise veidi hajameelne ning pealiskaudne olema.
Neitsi Neitsi (23. august - 22. september)
Teid tõmbab täna kõik, mis seotud seksuaalsuse ja salapäraga. Samas, kui te omale kaaslast ei leia, võite muutuda vägagi impulsiivseks ja närviliseks.
Kaalud Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Kipute olema täna kärsitu ja tahate kõiki toimetusi teha väga kiiresti. Oht olla hooletu ka seal, kus peaks olema tähelepanelik. Ettevaatust liikluses!
Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Kipute täna veidi kramplikult suhtuma kõigesse uude, mida teile pakutakse. Kerge paanika ja hirm uue ees takistab teie edasiliikumist. Suhtuge vabamalt!
Ambur Ambur (23. november - 21. detsember)
Oma hooletuse ning hajameelsuse tulemusena võite täna käest lasta nii mõnegi hea võimaluse. Hoidke silmad lahti! Vältige keeruliste otsuste langetamist.
Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Kui te täna oma energiat piisavalt ei rakenda, võite vaevelda hiljem unehäirete ning peavalu käes. Soodne aeg füüsilist aktiivsust nõudvateks tegevusteks.
Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kui teil avaneb täna võimalus enese täiendamiseks või millegi täiesti uue õppimiseks, siis ärge jätke seda võimalust kasutamata. Olge valmis katsumusteks!
Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Olete täna äärmiselt seltskondlik, kuid samas kipute kõigega veidi liialdama. Teie kohatud ja taktitundetud kommentaarid võivad nii mõndagi inimest ärritada.